Menlo-Menlopark_Hokkie

Dogtershokkie Uitslae 2019

Vs Monument:

O/14A meisies gelykop 3-3

0/15A meisies wen 5-1

2de meisies wen 5-0

 

St Mary's Investec Hockey Festival: Dogters Eerstespan:

2-0 vs St.Marys Festival team

7-1 vs St.Andrews

2-0 vs St.Annes

4-0 vs Penryn

1-0 vs St.Cyprians

0-0 vs Windhoek

Match Cancelled due to weather vs Collegiate

1-1 vs St.Marys Waverly

3-0 vs AHM

2-0 vs St.Marys Kloof

0-3 vs Paarl Gim

1-1 vs St.Marys Waverly

 

Eindig 3de uit 32 Skole.

 

Toeruitslae:

O/14A Dogters: (Rodean Festival)

 

0-0 vs Helpmekaar

2-1 vs St.Domonics

0-0 vs St.Andrews

0-1 vs Hershell

0-2 vs St.Stithians

8-0 vs Bescia House

2-0 vs St.Marys Festival

1-0 vs St.Annes

 

O/15A Dogters: (Menlo o/16 Hokkie Fees)

 

1-0 vs Lichtenburg o/16A

1-0 vs Nelspruit o/16A

4-0 vs Stellenbosch o/16A

1-0 vs Nelspruit o/15A

2-0 vs Menlo o/16B

2-0 vs Kempton Park o/16A

0-1 vs Monument o/16A

0-1 vs Eldoraigne o/16A

 

Semi-Finaal

 

Vs Lichtenburg o/16A verloor op penalties

 

3de plek

 

Vs Eldoraigne o/16A wen 2-0

 

O/15A: (Tuks Kliniek)

 

4-0 vs Menlo 15B

0-0 vs Kanonkop o/16A

3-0 vs Reddam House o/16A

 

O/15B: (Tuks Kliniek)

 

0-4 vs Menlo o/15A

Wen 1-0

Verloor 0-3

 

O/16A Dogters: (St.Marys Kloof, Durban)

 

7-0 vs TMC

1-0 vs Hudson

6-0 vs Epworth

 

Kwart:

2-0 vs AHM

 

Semi:

Wen 2-1 op penalties vs St.Annes

 

Finaal:

3-0 wen teen St.Mary’s

 

O/16B Dogters: (Menlo o/16 Hokkie Fees)

 

0-1 vs Eldoraigne o/16A

0-1 vs Kempton o/16A

1-0 vs Stellenbosh o/16A

0-3 vs Nelspruit o/16A

0-1 vs PHS 

0-2 vs Menlo o/15A

0-1 vs Lichtenburg o/16A

0-2 vs Monument o/16A

0-0 vs Nelspruit

 

2de Dogters: (Pukke Kliniek)

 

0-0 vs Frikkiemeyer 1st

2-0 vs Dundee 1st

12-0 vs Uitsig 1st

3-1 vs Potch Gim 1st

3-0 vs Marais Viljoen 1st

9-0 vs Montana 1st

0-2 vs Sasolburg 1st

 

Vs Transvalia:

O14/A 3-1

O14/B 7-0

O15/A 3-1

O15/B 3-0

O16/A 3-0

O16/B 1-0

2de (vs Transvalia 1ste) 1-0

3de 4-1

4de 6-0

 

1ste Menlo Hokkie Dogters - Durban Naweek

1-2 vs St.Marys Kloof

9-0 vs Fatima St.Johns 20min wedstryde (ander scoring stelsel)

6-1 vs Epworth

0-0 vs Girls High

27-0 vs Howick

5-0 vs St.Marys Kloof

12-1 vs St Johns DSG