Menlo Atletiek

Atletiek afrigters en oefentye 2018

OEFENTYE 2018

NAVRAE: Mnr. JJ Smith

E-posadres: Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees.; Selfoon: 083 638 0474

 

NAELLOPE (SEUNS EN DOGTERS) - Maandag tot Donderdag vanaf 14:15 tot 16:00

Mnr. Johan Coetzee (D101)

Mnr. Hanno Roux (D201)

Me. Doné Moolman (I01)

Me. Ermyntrude Foord (G2)

 

AFLOSSE (SEUNS EN DOGTERS) - Maandag tot Donderdag vanaf 14:15 tot 16:00

Mnr. Johan Coetzee (D101)

Mnr. Hanno Roux (D201)

Me. Doné Moolman (I01 – Admin. dogters)

Me. Lelanie van Wyk  (H1 – Admin. seuns)

 

MIDDELAFSTANDE (SEUNS EN DOGTERS)

 

Groep 1: Maandag tot Donderdag, 14:15 tot 15:30

Me. Lelanie van Wyk (H1)

Mnr. Marius Joubert (A106)

Mnr. Simon Dey (I04)

Mnr. JJ Smith (atletiekkantoor)

 

Groep 2: Maandag tot Donderdag, 15:30 tot 17:30

Mnr. JJ Smith (atletiekkantoor)

Me. Lelanie van Wyk (H1)

 

Groep 3: Maandae tot Donderdae, 16:00 tot 17:30 (buiteafrigter)

Me. Ilse Wicksel

 

HEKKIES (SEUNS EN DOGTERS) - Maandae tot Donderdae, 14:15 tot 16:00

Mnr. Hanno Roux (D201)

Me. Doné Moolman (I101)

 

WORPE (Hoofafrigter: Me. Janita Eva)

Gewigstoot (dogters) - Maandag tot Donderdag, 14:15 tot 16:00

Me. Chantal Griessel-Du Plooy (RS4)

Me. Janita Eva (buiteafrigter)

 

Gewigstoot (seuns) - Maandag tot Donderdag, 14:15 tot 16:00

Mnr. Sylvester Booysen

Me. Janita Eva (buiteafrigter)

 

Skyfwerp (seuns en dogters) - Maandag tot Donderdag, 14:15 tot 16:00

Mnr. Leon Verster (hoof)

Mnr. Chris van Blerk (E201)

Me. Janita Eva (buiteafrigter)

 

Spiesgooi (seuns en dogters) – Maandag tot Donderdag, 14:15 tot 16:00

Mnr. Jan Vorster (H4)

Me. Loumari Geldenhuys (A102)

 

SPRONGE

Hoogspring (seuns) - Maandag tot Donderdag, 14:15 tot 16:00

Mnr. Vihann Oosthuizen (B104)

 

Hoogspring (dogters) - Maandag tot Donderdag, 14:15 tot 16:00

Me. Fransie Roberts (I104)

 

Verspring (seuns) - Maandag tot Donderdag, 14:15 tot 16:00

Me. Candice Coetzer (C2)

Me. M. van Niekerk

 

Verspring (dogters) - Maandag tot Donderdag, 14:15 tot 16:00

Mnr. Corné Fryer (H6.2)

 

REHABILITASIE (swembad) – Ma. tot Do., 14:15 tot 15:00: Me. Aneri Oberholzer