Menlo-Springbokke

Ons Springbokke:

Catharine E. Lessing - Gimnastiek - 1968

Claudie van Straaten - Atletiek - 1969

Susanna Viljoen - Atletiek - 1969 *

Werner Stals - Atletiek - ?

Ingrid Potgieter - Muurbal - 1973

Ivan E. Olivier - Radiobeheerde modelvliegtuie - 1973

Heinrich Gehle - Waterpolo - 1973*

Hybré de Lange - Atletiek - 1975

 Pieter Swarts - Gimnastiek - 1975

Connie Truter - Duik - 1976, 1977, 1978, 1979

Annette van Tubbergh - Gimnastiek - 1978 *

Hennie Jordaan - Rugby - 1980

Hildegard Eloff - Atletiek - 1978

Eraneé van Zyl - Atletiek - 1980

Ilze de Kock - Atletiek - 1980*

Reggie Holmes - Muurbal - 1979

Henning Gericke - Atletiek - ?

Johannes Marais - Rugby - 1981*

Marianne van Wyk - Muurbal - 1981,1982

Werner Potgieter - Atletiek - 1983

Werner Koekemoer - Atletiek - 1983

Gerhard vd Walt - Swem - 1983

Karin Kruger - Atletiek - 1984

Deon Fouché - Atletiek - 1984

Jaco Kruger - Swem - 1984,1985

Mark - Irwin Theron - Pistoolskiet - 1985

Robert Mills - Skaak - ?

Coenie van Beek - Atletiek - 1987

Elmien Wiliams - Atletiek  - 1988

André Heyns - Judo - 1988*

Roné van Rooyen - Netbal - 1989

Jacques Olivier - Rugby - 1992*

Gustav Radloff - Kanovaart - 1992*

Hermanus de Jager - Atletiek - 1994*

Rudolf Straueli - Rugby - 1994*

Reneé Odendaal - Netbal - 1994, 1995

Leon Nel - Luggeweerskyfskiet - 1995*

Gisela Vogel - Skerm - 1995*

Isabel Marais - Gimnastiek - 1995*

Heleen Maas - Hokkie - 1996*

Zanelle Bruger - Hokkie - 1996, 1997, 1998

Isabel de Bruin - Tweekamp - 1997

Naike Burger - Karate - ?

Ursula Fourie - Atletiek - ?

Ico Schutte - Bergfiets - 2001

Gideon Louw - Swem - 2001 -  2005

Tihanna Vorster - Atletiek - 2003

Daphne Fitzgerald - Dans - 2004

Sure van Staden - Aksie - netbal - 2004

Carla Benade - Tweekamp - 2004

Marno de Bruin - Muurbal - 2005   -  2009

Geneé Steyn - Bergfiets - 2007

Wian Louwrens - Muurbal - 2008

Diete Engelbrecht - Onderwaterhokkie - 2008

Amorie Nel - Aerobiese Gimnastiek - 2008

Anronet Roelofsz - Tap, Modern, Akrobaat, Hip - hop, Jazz - 2008

Carlien Scholtz - Latyns - Amerikaanse dans - 2008

Rikenette Steenkamp - Atletiek - 2009

Pieter Scribante - Ju-Jitso - 2009

Tania Ras - Atletiek - 2009

Lenke van Aarde - Skaak - 2009

Kobus Moolman - Atletiek - 2009

Stefan du Toit - Skaak - 2009

Sonja Scholtz - Skaak - 2007,2008

Sonja Scholtz - Hiphop - 2010

Jac - Johann Steyn - Padfiets - 2010

Charné van Biljon - Hokkie - 2010

Justin du Plooy - Karate - 2010

Alexa Pienaar – Muurbal - 2010

Regardt Verster - Krieket – 2010

Hardu Nel – Amateur Stoei – 2010

Willie Steyn – Skyfskiet – 2010

Jani Rademeyer – Tennis – 2010

Christoff Els – Gholf – 2011

Elrich Engelbrecht - Onderwaterhokkie – 2011

Reinart Engelbrecht – Onderwaterhokkie – 2011

Carmen Liebenberg – Karate – 2011

Inge Viljoen – Atletiek – 2011

Monica J. van Rensburg – Skaak – 2011, 2012

Casper van Wyk – Driekamp – 2003

Casper van Wyk – Tweekamp – 2012

Lizé Strydom – Atletiek – 2012

Willie Scribante – Ju-Jitsu – 2013

René Visagie – Lewensredding - 2013

Sune Luus - Krieket - 2014

Lenize Potgieter - Netbal - 2014 

Theunis de Bruyn - Krieket - 2016