Menlo Perdesport

Perdry Uitslae 2017

SANESA Q1:

Dressage: In vlak 1 behaal Anthea le Roux ‘n 4de en 7de plek. Amor le Roux verower ‘n 5de en 7de plek in vlak 2 en Mila de Muelenaere blink uit met twee 2de plekke in vlak 7.

Performance Riding: In vlak 3 behaal Megan Oosthuizen ‘n 3de plek en Nina Stone eindig in die 10de plek. In vlak 7 sorg Mila de Muelenaere vir ‘n 3de plek en Nina Stone behaal ‘n 8ste plek.

Working Riding: Claurette Oosthuizen behaal ‘n 1ste plek in vlak 1 en ‘n 3de plek in vlak 7. Ook in vlak 7, behaal Victor Harding en Nina Stone onderskeidelik ‘n 4de en 7de plek.

Equitation: Menlo-ruiters blink uit in ruiter-kuns en die uitslae lyk soos volg: Vlak 0: Renita du Toit (5de) Vlak 2: Anthea le Roux en Megan van Eck (deel ‘n 1ste plek), Lara Coetzer (3de) en Inge-Marie Yssel (7de).

Vlak 3: Anouk Oosthuizen (4de) en Nina Stone (6de). Vlak 4: Amor le Roux (1ste) en Louné Basson (8ste). Vlak 6: Anneis Metz (4de)

Show jumping: Vlak 0: Chloé Ansell (2de en 4de) Vlak 1: Victor Harding (3de), Megan van Eck (6de) en Leandri Malherbe (7de). Vlak 2: Amor le Roux (2 x 6de plekke), Anzil Coetzer (8ste) en Inge-Marie Yssel (9de). Vlak 3: Nicke-Marie Venter (10de) Vlak 4: Amor le Roux (5de en 7de plekke) en Nina Stone (10de).

Working Hunter: Vlak 1: Nina Stone (9de) Vlak 3: Inge-Marie Yssel (5de) en Megan Oosthuizen (9de). Vlak 5: Amor le Roux (3de) en Anouk Oosthuizen (6de).

Prix Caprilli: Vlak 1: Lara Coetzer (5de plek) en Lian van Deventer (10de). Vlak 3: Victor Harding (1ste en 2de plekke), Nina Stone (3de en 6de plekke) en Leandri Malherbe (7de). Vlak 6: Mila de Muelenaere (2 x 1ste plekke)

Handy Hunter: Vlak 3: Anouk Oosthuizen (2de) Vlak 5: Claurette Oosthuizen en Victor Harding (albei 1ste plekke)

 

Menlo Perdeskou:

Die volgende ruiters het uitgeblink in hul onderskeie klasse:

60cm Accumulator: 1ste - Anzil Coetzer met Raise a Poet 70cm Accumulator: 1ste - Amor le Roux met Wrangle Waugh 70cm Competition: 6de - Inge Mari Yssel met Kiara 80cm Accumulator: 6de - Tanya Appelgryn met ZEC Miss Naughty 80cm Competition: 4de - Inge-Mari Yssel met Kiara, 5de - Alize Steenkamp met ZEC Magical Mike 90cm Accumulator: 1ste - Marli Herselman met Laphroaig 90cm Competition: 1ste - Nicke-Marie Venter met Rose Bay Moon, 4de - Marli Herselman met Laphroaig 100cm Competition: 3de - Annais Metz met Zwazi-Lizkhar Dance to Lagos

Working Riding: Level 2: 1ste - Victor Harding met Annie Get Your Gun Level 3: 2de - Claurette Oosthuizen met Don Pedro, 3de - Victor Harding met Annie Get Your Gun Level 7: 1ste – Nina Stone met Magical Cloud, 2de – Victor Harding met Annie Get Your Gun, 4de – Claurette Oosthuizen met Paardekop Uno

Mini derby 60cm: 3de - Victor Harding met Annie Get Your Gun Mini Derby 80cm: 4de - Amor le Roux met Brandenburg Sirius, 5de - Karla Petersen met ZEC Dramatic Prince

Equitation: Welcome test PR 60cm: 2de - Victor Harding met Annie Get Your Gun Welcome test 80cm: 2de - Nicke-Marie Venter met Rose Bay Moon Novice test 90cm: 1ste - Amor le Roux met Brandenburg Sirius, 2de - Anouk Oosthuizen met Lorelock Wallaroo