Rugby 2

Rugby Uitslae

Oos-Moot Sewestoernooi:

o/15:

Menlo 48 - Overkruin 0

Menlo 38 - Diamantveld 5

Menlo 48 - Montana B 5

Kwartfinaal: Menlo 33 - Oos-Moot 5

Semifinaal: Menlo 50 - Montana A 0

Finaal: Menlo 19 - Diamantveld A 12

 

o/17:

Menlo 33 - Diamantveld 14

Menlo 38 - Eldoraigne 5

Menlo 42 - Monatana B 12

Kwartfinaal: Menlo 40 - Montana B 5

Semifinaal: Menlo 45 - John Vorster 10

Finaal: Menlo 19 - Montana A 12

 

Albei spanne wen goue medaljes! 

 

Virseker-beker finaal:

Menlo o/14A wen Zwartkop 49-0

Menlo o/16A wen EG Jansen 67-13 

 

Virseker-beker semifinaal:

Menlo 0/14A wen Monnas 34-14

Menlo 0/15A verloor Monnas 7-8

Menlo 0/16A wen Monnas 19-9

 

Virseker-beker kwartfinaal:

0/14A: Menlo 42 - Montana 0

0/15A: Menlo 73 - Marais Viljoen 7

0/16A: Menlo 64 - Kemptonpark 10

1ste Span: Menlo 0 - Nelspruit 29

 

Vriendskaplik vs Zwartkop:

o/14A Menlo wen 50-3

o/14B Menlo wen 45-0

 

o/15A Menlo wen 62-5

o/15B Menlo wen 44-10

o/15C Menlo wen 63-7

 

o/16A Menlo wen 45-5 (Zwartkop 2de, Wedstryd was net n halfte)

o/16B Menlo gelyk 12-12 (Zwartkop o/16A)

 

1ste Menlo vrl 12-23

2de Menlo wen 22-5

 

Liga vs Waterkloof:

o/14A: Menlo 82-0

o/14B: Menlo 49-0

o/15A: Menlo 52-12

o/15B: Menlo 58-7

o/15C: Menlo 26-19

o/16A: Menlo 29-31

o/16B: Menlo 17-14

1stes: Menlo 23-46

2des : Menlo 0-63

Liga vs Garsfontein:

o/14A wen 71-12

o/14B wen 49- 0

 

o/15A wen 20-12 

o/15B wen 20-0

o/15C wen 46-5

 

o/16A wen 36-22

o/16B wen 27-12

 

1stes vrl 21-66

2des  vrl 5-42

3des  vrl 0-63

 

Vriendskaplik vs Bastion:

o/15B: Menlo wen 31-0

o/15C: Menlo wen 21-7

3des: Menlo wen 34-19

 

4des: Menlo verloor 24-42

 

Vriendskaplik vs Glenwood:

o/14A: Menlo wen 26-7

o/14B: Menlo glk 7-7

o/15A: Menlo verloor 5-10

o/15B: Menlo wen 36-0

o/15C: Menlo verloor 12-14

o/16A: Menlo wen 22-0

o/16B: Menlo wen 19-5

3des:  Menlo verloor 8-22

2des:  Menlo verloor 8-36

1stes: Menlo verloor 0-39

 

TuksSkole-reeks finaal:

o/14A Menlo wen Monnas 10-5 (wenners)

o/14B Menlo vrl Monnas (eindig 2de)

o/15A Menlo wen Rustenburg 19-12 (Plaatwenners)

o/16A Menlo wen Monnas 28-20 (wenners)

1ste  Menlo wen Eldorainge 14-10 (Plaatwenners)

 

Wildeklawer

o/14 A Menlo 71 - Duineveld 0

o/15 A Menlo 53 - Duineveld 8

o/16 A Menlo 32 - Duineveld 12

 

o/14 A Menlo 12 - Paarl Gim 10

o/15 A Menlo 24 - Paarl Gim 10

o/16 A Menlo 17 - Paarl Gim 13

 

K2-toernooi, Oudtshoorn

1ste   Menlo 24 - Marlow 29

 

1ste   Menlo 31 - Brackenfell 29

 

 

TuksSkole-reeks: Semifinaal

o/14A Menlo 71- Pietersburg 7

o/14B Menlo 21- Nelspruit 12

 

o/15A Menlo 61- Nelspruit 5

 

o/16A Menlo 29- Klerkdorp 12

o/16B Menlo 5 - HTS Middelburg 31

 

1stes Menlo 47- HTS Middelburg 36

 

Toeruitslae:

1ste span

Menlo 49 Outeniqua 30

Menlo 12 Stellenberg 33

 

0/16A 

Menlo 12 Oakdale 24

Menlo 40 Framesby 24

Menlo 26 Grey Bloem 22

 

0/16B/C

Menlo 12 Alberton(A) 28

- Laaste wedstryd afgestel a.g.v. reen

 

0/15A

Menlo 40 Framesby 19

Menlo 27 Paarl Boys 22

Menlo 27 Grey Bloem 22 

 

0/15B/C

Menlo 37 Bergsig 7

- Laaste wedstryd afgestel a.g.v. reen

 

0/14A

Menlo 19 Paarl Boys 18

Menlo 21 Durbanville 13

Menlo 10 Outeniqua 15

 

0/14B/C

Menlo 33 Randpark 7

 

- Laaste wedstryd afgestel a.g.v. reen

 

 

Tuks-reeks Kwartfinaal:

o/14 Menlo wen EG Jansen 85-0

o/15 Menlo gelyk EG Jansen 22-22

o/16 Menlo wen Garsfontein 60-5

1stes Menlo vrl Garsfontein 41-27

 

Tuks-reeks vs Kemptonpark:

o/14A Menlo wen 68-0

o/14B Menlo wen 36-10

 

o/15A Menlo wen 50-5

o/15B Menlo wen 68-0

 

o/16A Menlo wen 48-5

o/16B Menlo wen 12-5

 

1stes Menlo wen 17-11

2des Menlo wen 21-10

 

Vriendskaplik vs Noord-Kaap en Dr EG Jansen:

o/14A Menlo wen Noord-Kaap 66-0

o/14B Menlo wen EG Jansen 37-12

 

o/15A Menlo wen Noord-Kaap 73-12

o/15B Menlo vrl EG Jansen 7-19

 

o/16A Menlo wen Noord-Kaap 34-14

o/16B Menlo wen EG Jansen 25-7

 

1stes Menlo wen Noord-Kaap 37-36

2des Menlo wen Noord-Kaap 45-7

3des Menlo vrl EG Jansen 17-28

 

 

Vodacom Blue Bulls Prestige Skolerugby-fees:

1stes Menlo gelyk 30-30 vs Jeppe Boys

 

Tuksreeks vs Transvalia:

o/14A Menlo wen 27-12

o/14B Menlo wen 32-10

 

o/15A Menlo vrl 27-29

o/15B Menlo vrl 10-12

 

o/16A Menlo wen 37-25

o/16B Menlo wen 33-10

 

1stes Menlo wen 40-36

2des Menlo gelyk 25-25