Menlo_Menlopark_Hokkie

Seunshokkie Uitslae 2018

Liga vs Waterkloof;

O/14A wen 6-0

O/14B wen 4-0

O/14C wen 4-0

 

O/15A wen 5-0

 

O/16A verloor 0-3

O/16B gelykop 0-0

O/16C wen 5-1

 

1st wen 3-2

2de verloor 1-4

3de gelykop 0-0

 

Liga vs Garsfontein:

O/14A 2-0 (wen)

O/14B 3-0 (wen)

 

O/16A 1-1 (gelykop)

O/16B 0-0 (gelykop)

 

1st 3-1 (wen)

2de 1-2 (verloor)

A-spanne vs St Albans A-spanne

14A        wen 3-1

15A        gelykop 3-3

16A        wen 2-1

18A        wen 2-1

 

14A, 16A en 18A in die semi-finaal van die liga. 

 

C-spanne teen Zwartkop B-spanne:

14C        wen 2-0

16C        verloor 0-2

18C        wen 2-0

 

Tuksreeks finale:

 

O/14A vs Pietersburg wen 4-0 (1ste)

O/14B vs HTS Middelberg wen 1-0 (1ste)

 

O/16A vs Pietersburg wen 3-0 (1ste)

O16B vs Kempton Park 

 

1st vs Pietersburg gelykop 1-1 (deel 3de) 

2de vs Pietersburg wen 3-0 (eindig 5de)

Vriendskaplik vs Potchefstroom Gimnasium: 

o/14A Menlo wen 3-1

o/14B Menlo wen 7-0

o/15A Menlo wen 3-1

o/16A Menlo wen 2-1

o/18B Menlo wen 6-1

 

o/18A Menlo wen 6-3

 

Tuksreeks vs EG Jansen:

o/14A: Menlo 11 EG Jansen 0

1ste : Menlo 18 EG Jansen 0

Tuksreeks vs Eldoraigne:

14A        6-0

14B        4-0

16A        2-1

16B        1-2

 

Uitslae van Ligawedstryde gespeel 18 April:

 

A-spanne  vs Midstream A

14A        6-0

16A        11-1

18A        2-1

 

B-spanne  vs Affies B

14B        0-0

16B        0-3

18B        0-2

 

C-spanne  vs Sutherland B

14C        3-0

16C        2-4

 

18C        0-2

 

Toeruitslae

O/14A Seuns: Westville Toernooi

2-0 vs Westville Boys High

1-1 vs Durban High School

0-2 vs Clifton

1-1 vs Glenwood

0-1 vs Rondebosch

0-0 vs Garsfontein 

 

O/14B Seuns: Tuks-kliniek

Wen 4 uit 6 wedstryde

2-0, 0-0, 2-0 vs Centurion

1-1, 1-0, 5-0 vs Hennopspark

 

O/15A Seuns: Menlo O/16A Hokkiefees

Speel 7, verloor 6 en 1 gelykop

0-1 vs Nelspruit

0-2 vs Potch Gim

0-2 vs Cornwall

0-2 vs Pietersburg

0-1 vs Helpmekaar

1-1 vs Lichtenburg

2-3 vs Noordheuwel

 

Tuksreeks vs Nelspruit

O/14A wen 2-1

O/14B glk 1-1

O/16A wen 6-1

O/16B vrl 1-2

1ste  wen 3-2

2de   vrl 2-3

 

Tuksreeks vs Rustenburg

O/14A - wen 7-0

O/14B - wen 7-0

O/16A - wen 7-1

O/16B - wen 2-0

1ste - verloor 2-4

3de - verloor 2-3

 

Vriendskaplik vs Grey Kollege

O/14A - verloor 0-2

O/15A - verloor 0-3

O/16A - verloor 0-3

2de - verloor 0-2

1ste - verloor 0-2